במידה ואין לכם תמונות, תוכלו להשתמש בצלם המדרגה (בתשלום) לצילום הפרויקטים שלכם. אודי גורן הוא צלם הבית שלנו ואנו ממליצים עליו בלב שלם. מצאנו שכיף לעבוד איתו בפן המקצועי והאישי כאחד. למען הסר ספק, אתר המדרגה :: Arcs לא מפיק רווח כלשהו מהמלצה זו.

אודי גורן התמחה בצילום למעצבות פנים ב-6 השנים האחרונות. הוא בוגר בהצטיינות של לימודי צילום ב- Brooks Institute of Photography בקליפורניה ועסק במגוון רחב של תחומים עד שהחליט להתמחות בנישה הזו בתוך הצילום המסחרי. אודי גורן התמחה בצילום למעצבות פנים ב-6 השנים האחרונות. הוא בוגר בהצטיינות של לימודי צילום ב- Brooks Institute of Photography בקליפורניה ועסק במגוון רחב של תחומים עד שהחליט להתמחות בנישה הזו בתוך הצילום המסחרי.
עבודותיו מתפרסמות תדיר בעיתונות המודפסת והדיגיטלית וכן בתערוכות ומגזינים בארץ ובעולם.
אודי משמש כצלם הבית של הבלוג הפופולרי “הבית של עידה”, צלם מקומי של Airbnb  וכן מצלם עבור גופים בולטים נוספים בתעשייה. גורן מתאפיין בסגנון ברור ואסתטי, המערב עבודת עריכה ועיבוד תמונה מורכבות. יכולותיו נעות בין יצירת חלל היפר ריאליסטי לבין מראה טיבעי לחלוטין.  דוגמאות לתמונותיו שכיכבו בשנים האחרונות בכתבות בנושאי עיצוב פנים והום סטיילינג:

1. ראינו את העבר משיל את עורו ואת העתיד נברא

2. לגור בשכירות, להרגיש בבית

3. לעצב זולה מדברית בסטייל

4. הבעל טס לסקי, האישה שיפצה את דירתם

 

 

, צלם המדרגה

:: דוגמאות ::

שינוי גודל גופנים
ניגודיות